Chełm: Noc Kultury 2019 [PROGRAM]

  • 22.08.2019, 10:39
  • MP
Chełm: Noc Kultury 2019 [PROGRAM]
31 sierpnia w Chełmie odbędzie się kolejna Noc Kultury. Jak co roku, nie zabraknie ciekawych wystaw, warsztatów, prelekcji, koncertów i innych atrakcji.

Wszystkie wydarzenia podczas Nocy Kultury są oczywiście bezpłatne. Będzie można odwiedzić wszystkie wydziały Muzeum Ziemi Chełmskiej, nie zabraknie również atrakcji na Chełmskiej Górce, Placu Łuczkowskiego, Placu Gdańskim, dziedzińcu Zespoły Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, w Chełmskich Podziemiach Kredowych oraz w Chełmskim Parku Wodnym.

Po raz pierwszy w naszym programie znalazł się również Festiwal Kultury Żydowskiej „Cały świat to jeden wielki Chełm”. Zapraszamy!

 

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe