Chełm: Po blokach krążą oszuści?

  • 20.08.2019, 14:35 (aktualizacja 21.08.2019, 07:23)
  • szer
Chełm: Po blokach krążą oszuści?
Oferta masowej wymiany drzwi to nie jest akcja Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Jakaś firma szuka klientów. Zanim jednak zdecydujemy się na taką usługę, dokładnie prześledźmy umowę.

Na klatkach bloków Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej pojawiły się komunikaty dotyczące wymiany drzwi wejściowych do mieszkań.

– Usługa dotyczy wyłącznie tych mieszkańców, których drzwi i futryny nie były wymieniane od początku powstania bloku – czytamy.  Dalej ogłoszeniodawca informuje, że jest to specjalna usługa w formie zbiorowej i że lokatorzy ponoszą wyłącznie koszty skrzydła drzwiowego po cenach fabrycznych. Dodaje również, że za usługę można zapłacić w ratach. Jest też dopisek o refundacji z ramienia wykonawcy.

ChSM nie identyfikuje się z tym komunikatem.

– To chwyt marketingowy firmy, aby zdobyć klienta – ostrzega i apeluje, by przy zawieraniu umów i podpisywaniu zleceń zachować ostrożność, a w razie wątpliwości skontaktować się z gospodarzem lub administratorem osiedla.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe