Gm. Hanna: Dzielnicowa na medal

  • 12.08.2019, 08:59
  • TWA
Gm. Hanna: Dzielnicowa na medal
Możliwe, że dzielnicowa z Hanny uratowała życie mieszkańcowi tej gminy. - Nic wielkiego nie zrobiłam. To była interwencja, jakich wiele – odpowiada skromnie st. sierż. Anna Brandt.

Podczas rutynowego, przedpołudniowego objazdu po terenie gminy, przy jednej z ulic w Hannie dostrzegła klęczącego na ziemi 49-latka. Trzymał się kurczowo elementów ogrodzenia posesji. Podejrzewała, że coś się z nim dzieje. Zatrzymała radiowóz i podbiegła do mężczyzny. Ten jednak nie odpowiadał na jej pytania. Po chwili przewrócił się i dostał ataku padaczki. Policjantka udzieliła mu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wezwała karetkę pogotowia. Do czasu jej przyjazdu próbowała utrzymać kontakt z mężczyzną. Mówiła do niego, aby nie stracił świadomości.

- Jest to dowód na to, że wśród wielu różnych zadań, jakie na nas ciążą, jesteśmy po to, aby służyć społeczeństwu – mówi Kinga Zamojska - Prystupa z KPP we Włodawie.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe