Krasnystaw: Pełno gwiazd na Chmielakach [PROGRAM]

  • 09.08.2019, 13:45 (aktualizacja 09.08.2019, 13:48)
  • juna
Krasnystaw: Pełno gwiazd na Chmielakach [PROGRAM]
Sarsa, Mrozu, Happysad, Jamal, Sydney Polak, Feel, Nocny Kochanek czy Henryk Miśkiewicz. W przedostatni weekend sierpnia do Krasnegostawu zjadą ogólnopolskie gwiazdy. Wszystko z okazji Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów, czyli Chmielaków.

Oprócz zespołów znanych w całej Polsce wystąpią też lokalne kapele i artyści, m.in. "Z pod dęba", "Siennica", "W kuźni u kowala", "Lubczanie", "Wrzos", "Biesiada". Wszyscy miłośnicy muzyki, niezależnie od jej gatunku, znajdą więc coś dla siebie.  

49. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów już 23-25 sierpnia w Krasnymstawie. Chmielaki Krasnostawskie to najstarszy festiwal piwny w Polsce, impreza uhonorowana w ostatnich latach wieloma prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. tytułem Najlepszego Produktu Turystycznego Polski 2013 oraz nagrodą Piwne Pozytywy 2015. Co roku Chmielaki odwiedzają dziesiątki tysięcy ludzi, nie tylko z regionu, Polski, ale nawet z zagranicy.

 Program tegorocznej edycji imprezy zapowiada się bardzo ciekawie. Wśród przewidzianych atrakcji, m.in. półmaraton i korowód chmielakowy, Ogólnopolski Zlot Paralotniarzy "Chmieloty", "Wycieczka z Pianką", Wybory Miss Krasnegostawu, kiermasz twórczości ludowej, zlot zabytkowych samochodów, wesołe miasteczka i strefa disco, potańcówki oraz różne gry i zabawy. Oczywiście nie zabraknie też konkursu na najlepsze piwa, który jest obowiązkowym punktem programu. Wstęp na wszystkie wydarzenia i koncerty w ramach festiwalu jest darmowy. Więcej informacji i szczegółowy program imprezy na stronie www.chmielaki.pl.

juna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe