Siedliszcze: Motocykliści opanują miasto

  • 02.08.2019, 18:13
  • MP
Siedliszcze: Motocykliści opanują miasto
17 sierpnia w Siedliszczu zaryczą maszyny. Będzie też dobra muzyka i zbiórka w szczytnym celu. A to wszystko podczas I Zlotu Motocyklowego, nad którym patronat objęła nasza redakcja.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12 mszą polową przy kościele w Siedliszczu. Po niej natomiast motocykliści przejadą drogami gminy.

- Spod kościoła wyruszymy w stronę Majdanu Zahorodyńskiego, a stamtąd przez ul. Szkolną dojedziemy do amfiteatru przy Zespole Szkół - mówi Sławomir Posturzyński, jeden z organizatorów zlotu. - Na tę chwilę mamy stu chętnych motocyklistów, ale lista nadal jest otwarta. Każdy, kto chce wziąć udział w paradzie, może do niej dołączyć w dniu wydarzenia, formowanie przejazdu nastąpi zaraz po mszy. Dla uczestników przewidziane są specjalne przypinki oraz nalepki.

W amfiteatrze czekają kolejne atrakcje, a wśród nich koncerty, licytacje oraz degustacja regionalnych produktów. Dodatkowo, wieczorem w kawiarni Zeberka wystąpi lubelska grupa Mellow Driver. Wszystkie pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na leczenie 14-letniej Roksany, która zmaga się z anoreksją. Wstęp wolny.

Podczas zlotu planowana jest również zbiórka krwi. Aby dołączyć do grona krwiodawców trzeba wziąć ze sobą dokument tożsamości, być po lekkim posiłku, nie przyjmować leków i być zdrowym.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe