Chełm: Szkoła branżowa nagle zniknęła

  • 26.07.2019, 07:27
  • AN
Chełm: Szkoła branżowa nagle zniknęła
Nasz Czytelnik martwi się, że jego dziecko nie otrzyma świadectwa. - Uczniowie zostali oszukani. Szkoła olewa sprawę - denerwuje się. Chodzi o Rzemieślniczą Szkołę Branżową I st. w Chełmie.

Placówka mieści się przy ul. Reformackiej 27. Nie zmieniła swojej siedziby, jest oznakowana. Co z tego, skoro nie można się do niej dostać? Nikt nie odbiera telefonów, szkoła jest zamknięta, choć zgodnie z informacją zamieszczoną na drzwiach, powinna być czynna. Nigdzie nie ma wiadomości na temat tego, dlaczego nie działa.

- Na dodatek została zamknięta z niewyjaśnionych przyczyn, a świadectw dzieciom nie wydała - oburza się nasz rozmówca.

Podobno w czerwcu placówka była kontrolowana przez kuratorium oświaty. Kontrola wykazała sporo nieprawidłowości. Nikt ponoć nie poinformował uczestników zajęć o tym, że szkoła ma być zlikwidowana.

Do sprawy wrócimy.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe