Krasnystaw: Pożar dachu na meblowym [VIDEO]

  • 23.07.2019, 11:09
  • GD
Krasnystaw: Pożar dachu na meblowym [VIDEO]
Siedem zastępów i 23 strażaków walczyło z ogniem na dachu sklepu meblowego przy ul. Kościuszki. Słup czarnego dymu było widać z odległości kilku kilometrów

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 lipca. Tuż przed godz. 11 w komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie rozdzwoniły się telefony informujące o gwałtownym pożarze budynku handlowego w centrum miasta.

- Płomienie na budynku udało się szybko opanować. Strażacy także weszli do pomieszczeń sklepu, gdzie odsunęli meble od zaciekających miejsc na suficie. Dzięki temu udało się uniknąć dalszych kosztownych strat. Spaliło się około 50 mkw. papy na stropodachu oraz klimatyzator - opowiada kpt. Kamil Bereza, rzecznik krasnostawskich strażaków.

Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia. Na dachu budynku prowadzone były prace remontowe. Ekipa budowlana kładła papę termozgrzewalną. Straty wstępnie oszacowano na 24 tys. zł.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe