Chełm: W Borku się nie zgubisz [ZDJĘCIA]

  • 22.07.2019, 09:00 (aktualizacja 22.07.2019, 09:09)
  • MP
Chełm: W Borku się nie zgubisz [ZDJĘCIA]
Ścieżka biegowa w Lesie Borek jest już doskonale oznakowana. To zasługa grupy osób, która postanowiła ułatwić innym aktywny wypoczynek wśród drzew. Na przeszkodzie nie stanęła im nawet ulewa.

Oznakowaniem w Borku zajęło się osiem osób z Chełmskiej Grupy Triathlonu w ramach programy Wolontariatu Pracowniczego Fundacji Cemex "Budujemy Przyszłość". Akcja rozpoczęła się 13 lipca.

- W sobotę oznaczyliśmy wejścia do lasu, w minionym tygodniu umieściliśmy tam także tablice informacyjne - mówi Tomasz Koman, prezes Stowarzyszenia Chełmska Grupa Triathlonu. - Trasa biegowa ma ok. 4 km. Na pierwszym kilometrze znaki kierunkowe są ustawione co 100 metrów, na dalszych co 200 metrów. W ten sposób każdy biegacz może sam określić dowolną ilość kilometrów, jakie chce przebiec. Nie poddaliśmy się pomimo pogody, ponieważ przygotowywaliśmy się do tego przedsięwzięcia już od pewnego czasu.

Oznakowanie trasy zostało już przetestowane m.in. przez biegaczy z Chełm Biega:

MP

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe