Chełm: Park linowy wystartował

  • 11.07.2019, 09:04
  • AN
Chełm: Park linowy wystartował
Na razie jednak tylko na papierze. Miasto szuka firmy, która zaprojektuje i wykona dokumentację parku linowego przy Szkole Podstawowej nr 2. To inicjatywa mieszkańców Śródmieścia.

Park linowy został zgłoszony do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego. Na zadanie zagłosowało 228 mieszkańców. To jedyny zatwierdzony w tym roku pomysł ze Śródmieścia. Jego wdrożenie będzie kosztować ok. 150 tys. zł.

Park linowy przy Dwójce ma być przystosowany dla dzieci, młodzieży i nawet osób dorosłych.W jego skład ma wchodzić ok. 20-30 urządzeń wykonanych na słupach. Projekt ma być gotowy do 30 sierpnia. Termin składania ofert upłynął 5 lipca.

- Park linowy to doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych. Przygoda, adrenalina, pokonywanie własnych słabości, wyzwanie i mnóstwo emocji dla każdego. Głównym założeniem projektu jest zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji, ale również budowania wiary we własne możliwości czy spędzania czasu z rówieśnikami lub rodzicami - przekonywał w swoim wniosku do budżetu obywatelskiego pomysłodawca inwestycji.

Czy zadanie uda się zrealizować? Wszystko zależy od tego, jakie będzie rozstrzygnięcie zamówienia na opracowanie dokumentacji projektowej.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe