Chełm: Globtroter – z plecakiem przez świat

  • 10.07.2019, 07:31
  • AN
Chełm: Globtroter – z plecakiem przez świat
Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza 12 lipca o godz. 17 na wernisaż wystawy fotograficznej Ireneusza Włocha. Fotografie opowiadają historie ludzi z różnych kontynentów i kultur.

Zdjęcia zostały wykonane w Chinach, Indiach, Sri Lance, Tybecie, Japonii, Tajlandii, Kambodży, Laosie, Wietnamie, Malezji i Indonezji, Argentynie, Boliwii, Brazylii, Peru, Chile, oraz Portugalii, Hiszpanii, Francji, Chorwacji, Wielkiej Brytanii. Ukazują życie codzienne mieszkańców Azji, Ameryki Południowej i Europy. Oddają piękno dzikiej natury i kontrastującej z nią cywilizacji.

Autorem zdjęć jest Ireneusz Włoch - człowiek o niezwykłej pasji, jaką jest podróżowanie. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu inspirował innych do zwiedzania, pokazując im zupełnie inną perspektywę na odwiedzenie odległych zakątków ziemi. Choć widział wiele niesamowitych miejsc na świecie, ciągle wracał do swojego rodzinnego miasta Chełma. Jego zdjęcia uwieczniły magiczne chwile i nietuzinkowe historie, które ciągle będą zachęcać ludzi do szukania swojego miejsca na ziemi.

Wystawa objęta jest honorowym patronatem prezydenta Chełma oraz I LO im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe