Włodawa: Jezioro Białe w aplikacji | Super Tydzień

  • 02.07.2019, 10:00 (aktualizacja 02.07.2019, 12:54)
  • TS
Włodawa: Jezioro Białe w aplikacji | Super Tydzień
Dostępna jest już bezpłatna aplikacja mobilna promująca walory Jeziora Białego w Okunince. Zawiera wszystkie niezbędne dla wczasowiczów i turystów informacje.

Darmowa aplikacja "Wczasy nad Białym" na urządzenia mobilne z systemem iOS to informacje o Jeziorze Białym, najświeższa baza noclegowa wraz z lokalizacją na mapie, informacje o nadchodzących imprezach, a także baza lokalnych usług, dzięki której będzie można znaleźć bankomat, aptekę, warsztat samochodowy oraz zobaczyć aktualną temperaturę powietrza nad Jeziorem Białym.

- Obecnie niemal każdy z nas ma przy sobie co najmniej jeden telefon bądź smartfon, dlatego tego tupu aplikacja jest po prostu niezbędna. Tym bardziej że latem Jezioro Białe jest najpopularniejszym miejscem wypoczynku na Lubelszczyźnie – przyznają wypoczywający nad Jeziorem Białym wczasowicze.

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe