Śmierć lub kastracja dla pedofila | Super Tydzień

  • 13.06.2019, 09:37 (aktualizacja 14.06.2019, 17:53)
  • (apm)
Śmierć lub kastracja dla pedofila | Super Tydzień
Według chełmian, którzy popierają inicjatywę ustawodawczą "Stop pedofilii", taka kara powinna spotkać zwyrodnialca, który skrzywdzi dziecko.

- Bo dziecko to świętość, coś, co nas najlepszego w życiu spotyka, dlatego musimy je strzec jak oka w głowie - mówi pani Patrycja, która wpisała się w piątek na listę osób, które popierają akcję.

- Mam małą córkę i muszę myśleć o jej przyszłości - dodaje pani Roksana. - Boję się o nią jak każda matka. Jeśli mogę w ten sposób choć odrobinę ją chronić, to jestem za.

Jednak inicjatywa ta, wbrew temu, co myślą niektórzy, nie ma na celu zwiększenia wymiaru kary dla zwyrodnialców, ale dla tych m.in., którzy "pochwalają zachowania o charakterze pedofilskim" czy "propagują lub pochwalają podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego, lub innej czynności seksualnej".

Inicjatorzy akcji uważają, że tzw. edukacja seksualna, która obejmuje kolejne szkoły i przedszkola w naszym kraju, w praktyce oswaja dzieci z patologiami seksualnymi, aby stały się łatwymi ofiarami pedofilów - "to przygotowanie dzieci na molestowanie przez pedofilów".

Marszałek Sejmu zarejestrował Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Pedofilii" 18 kwietnia. Jego celem, jak tłumaczą pomysłodawcy inicjatywy, jest zwiększenie ochrony prawnej dzieci przed deprawacją i przemocą seksualną forsowaną przez lobby LGBT w polskich szkołach. Teraz komitet gromadzi głosy poparcia pod obywatelskim projektem zmian w Kodeksie karnym. By projekt trafił pod obrady Sejmu, konieczne jest zebranie co najmniej 100 tys. podpisów.

W Chełmie koordynatorem akcji jest Paweł Białas, w poprzedniej kadencji radny miejski.

- Nazbieraliśmy już ponad 250 podpisów. Zachęcam chełmian do włączenia się w tę akcję. W każdy piątek w godz. od 12 do 15 na deptaku w pobliżu baru Miś zbieramy podpisy osób, które popierają projekt ustawy - informuje Paweł Białas.

Złożył także do władz miasta pismo dotyczące zakazu wprowadzania w placówkach oświatowych deklaracji "LGBT+".

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 19.06.2019, 23:04
Super Panie Pawle. Na Pana zawsze można liczyć. Jedyny odważny
Jacek wojciechowski
Jacek wojciechowski 14.06.2019, 14:11
Dlaczego chcecie karać tych, którzy często nie z własnej winy zostali pozbawieni właściwej edukacji. Za pedofilie odpowiedzialni są duchowni i kościół, który za wszelką cenę nie chce dopuścić do upowszechnienia edukacji seksualnej, która nie jest (jak twierdzą niektórzy) nauka o pozycjach seksualnych i seksie, ale edukacja seksualna uczy o człowieku, zachowaniach, potrzebach i popedzie nad którym człowiek często nie panuje. W szkołach za sprawą księży, człowiek pozbawiony jest wiedzy, która jest mu niezbędna do normalnego funkcjonowania. Pokazuje się nam rysunki kobiet i mężczyzn nie tłumacząc istotnych rzeczy i przeskakuje się etap cielesnosci, bo jest "gorszacy i grzeszny" a uczymy się od razu zakładać rodziny. Nie uczymy o przeciwnej płci i o tym jak funkcjonują obie i dlaczego. Chcemy karać terrorystów za to, że nikt ich nie nauczył tolerancji . Chcemy karać tych, którzy nie szanują naszych praw i wartości, ale nie tych, którzy nie uczyli i nie chcieli innych dopuścić do nauki tolerancji i szanowamia innych wartości.

Chcemy karać pedofilii za to, że przeskoczyli ważny etap nauki nie z własnej winy, bo nie mieli gdzie nauczyć się o cielesnosci. Niestety efekty często są takie, że gdy dorosły człowiek nie potrafi (bo się wstydzi, nie radzi sobie) nawiązywać relacji z dorosłymi kobietami - szukają niewinnych i znajdują dzieci. Nasze życie oparte jest na zachowaniach, których nie rozumiemy, bo się o nich nie uczymy gdyż utrudniają nam dostęp do nich właśnie duchowni i politycy. Już w lipcu ukaże się moja książka, w której poruszam też ten temat. Wszystko zależne jest od edukacji seksualnej. Może nie zlikwidowalaby całkiem pedofilii, ale przyczyniły się do jej znacznego ograniczenia. I jestem tego pewien jako świadomy człowiek.
https://www.youtube.com/watch?…

A wy szanowni dorośli ja rozumiem, że chcecie bronić swoich dzieci, ale dlaczego chcecie zabijać a nie wakczycie o ważne rzeczy dla wszystkich.
MIchal
MIchal 19.06.2019, 10:00
hurr durr za wszystko winny kosciol. Pacnij sie panie Jacku w glowe. Bylem wychowywany bez idiotycznej indoktrynacji seksualnosci, rodzice tez mi nie tlumaczyli jak co dziala. Wszystkiego dowiedzialem sie z lekcji biologii jak i od kolegow, z kaset VHS jak to jeden kolega ukradl ojcu film dla doroslych, tak wlasnie to szlo, od kolegi do kolegi. Takze prosze nie winic za wszystko kosciola. Bronic pedofilie bo ominal ich etap edukacyjny to tak jak bronic kierowce ktory zabil kogos na pasach bo nie zdal prawa jazdy. Chlopie zlo to zlo i tyle.

Pozostałe