Uwaga! Wyłudzają na PGE | Super Tydzień

  • 13.06.2019, 09:08 (aktualizacja 14.06.2019, 17:53)
  • (apm)
Uwaga! Wyłudzają na PGE | Super Tydzień
Kolejne fałszywe e-maile wzywające do zapłaty docierają do mieszkańców naszego regionu. - Nie wpłacajmy żadnych pieniędzy – ostrzegają pracownicy PGE Obrót.

Tym razem wiadomości przesyłane są z adresu [email protected] Fałszywe e-maile wzywające do uregulowania rzekomych zaległych należności trafiają do klientów indywidualnych, a także samorządów, firm i instytucji.

Nadawca, podpisujący się jako Anna Szulc, informuje o naliczeniu odsetek w przypadku nieuregulowania wskazanej w wiadomości kwoty zadłużenia. Zgłoszenia dotyczące fałszywych maili spółka odnotowuje w całej Polsce.

Fałszywe wiadomości są wysyłane do klientów PGE Obrót również z adresu [email protected] Pracownicy firmy ostrzegają klientów i proszę o zachowanie szczególnej uwagi i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe