Wracają Targi Staroci | Super Tydzień

  • 12.06.2019, 09:05 (aktualizacja 20.06.2019, 21:09)
  • MP
Wracają Targi Staroci | Super Tydzień
23 czerwca w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich odbędzie się pierwsze spotkanie kolekcjonerów w ramach reaktywowanych Targów Staroci. Wstęp wolny.

Reaktywacja wydarzenia dla miłośników przeszłości to wspólna inicjatywa Chełmskiego Klubu Kolekcjonera, władz ZSGiH oraz prezydenta Jakuba Banaszka.

- Nasze piękne miasto ma bogatą tradycję, a przede wszystkim ciekawą historię i związane z nią pamiątki - podkreśla Robert Kosyl z Chełmskiego Klubu Kolekcjonerów. - Pierwsze otwarte spotkanie będzie okazją, aby poznać lokalnych kolekcjonerów, dać im możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów. Pojawić może się każdy, zarówno posiadający swoje ciekawe zbiory, jak i osoby zainteresowane historią, poszukujące ciekawych znalezisk.

Wydarzenie będzie organizowane cyklicznie w trzecią niedzielę każdego miesiąca w godzinach 8 - 14. Podczas inauguracyjnych Targów Staroci swoje zbiory zaprezentują nie tylko kolekcjonerzy z Chełma, ale także z Lublina. Pojawią się także specjaliści, którzy będą wyceniać przedmioty. Organizatorzy mają nadzieję, że kolejne spotkania przyciągną miłośników pamiątek również z dalszych części Polski.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
an
an 12.06.2019, 09:21
Szkoda że godziny takie nieatrakcyjne. Niedziela dla wielu osób to dzień odsypiania. Ale mam nadzieję że pomysł wypali
Ew
Ew 12.06.2019, 13:00
na plakacie jest godz 8-14

Pozostałe