Przejechał kosiarką po nodze synka | Super Tydzień

  • 10.06.2019, 08:52
  • (apm)
Przejechał kosiarką po nodze synka | Super Tydzień
Nieszczęśliwy wypadek podczas koszenia trawy. Ojciec przejechał 6-letniemu synowi po nodze kosiarką. Dzieciak trafił do szpitala prawdopodobnie ze zmiażdżonym podudziem i przeciętym ścięgnem.

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w środę około godziny 18.30 w miejscowości Żmudź. Jak dowiedzieliśmy się, właściciel jednego z gospodarstw podczas koszenia trawnika przejechał po nodze swojego 6-letniego dziecka, miażdżąc mu podudzie i przecinając ścięgno Achillesa.

Rodzina wezwała pogotowie ratunkowe. Chłopiec z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Lublinie. Sprawą zajęła się policja, która dostała sygnał o zdarzeniu z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Okoliczności zdarzenia sprawdzane są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

- Ustalamy, jak doszło do tego wypadku. Być może konieczna będzie opinia biegłego – mówi Lech Wieczerza, szef chełmskich prokuratorów. - Na razie oczekujemy na szczegółowe informacje ze szpitala na temat charakteru obrażeń, jakich doznało dziecko. Poza tym matka na razie nie złożyła wniosku o ściganie, więc nikt nie usłyszał zarzutów.

Jak doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia? Czy winna była nieuwaga? Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas prac przydomowych i polowych oraz pilnowanie swoich pociech.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda
Magda 11.06.2019, 10:51
Dzieciak? Co to za poziom dziennikarstwa?
yoyo
yoyo 10.06.2019, 13:00
Hahaha chłopiec ?? zanim się coś opublikuje trzeba sprawdzić informacje !!

Pozostałe