Prezydent Duda odwiedzi Chełm? | Super Tydzień

  • 08.06.2019, 10:05 (aktualizacja 08.06.2019, 10:06)
  • AN
Prezydent Duda odwiedzi Chełm? | Super Tydzień
Jakub Banaszek zaprosił do naszego miasta prezydenta RP Andrzeja Dudę. Panowie spotkali się z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Czy wizyta głowy państwa dojdzie do skutku?

Jak widać, nowy prezydent Chełma dzień samorządności świętował w stolicy. Data nie jest przypadkowa, upamiętnia bowiem pierwsze wybory samorządowe z 27 maja 1990 roku. O spotkaniu z prezydentem Dudą Banaszek poinformował na swojej stronie na Facebooku. Zdradził też, że zaprosił go do Chełma. Co na to zaproszony? Tego już samorządowiec z Chełma nie napisał. 

Poinformował za to, że w Warszawie miał również okazję spotkać się z prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Grażyną Ciurzyńską.

- Rozmowa dotyczyła potencjalnych inwestycji w naszym regionie, możliwości wsparcia ze strony PAIH w kontekście wykorzystania potencjału transgranicznego naszego miasta - zdradza prezydent Chełma.

Obecnie samorząd jest na etapie rozmów z kilkoma inwestorami, którzy są poważnie zainteresowani utworzeniem nowych przedsiębiorstw, a w konsekwencji nowych miejsc pracy. Z prezes PAIH Banaszek miał okazję pracować w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.

- Jestem przekonany, że współpraca miasta Chełm i PAIH będzie równie dobra - dodaje.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
&Mirosław
&Mirosław 03.06.2020, 13:45
Przyjedzie jutro. Przetnie wstęgę na Dreszera. W MPGK jest panika. Koszą trawę na potęgę, ale tylko tam gdzie widać z ulicy, jak za komuny.

Pozostałe