Wywalczyli awans na Mistrzostwa Polski | Super Tydzień

  • 06.06.2019, 08:00
  • TWA
Wywalczyli awans na Mistrzostwa Polski | Super Tydzień
Cała reprezentacja chełmskiego Dragona wystąpi podczas Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn, juniorów oraz młodzików w strzelectwie.

Awans wywalczyli podczas rund Pucharu Polski w konkurencjach olimpijskich, które odbyły się w Bydgoszczy i we Wrocławiu.

We Wrocławiu swój rekord życiowy w karabinie dowolnym leżąc pobiła Magdalena Błażejewska. Wystrzelała najwięcej punktów z całej ekipy, ale to nie wystarczyło jej na uzyskanie tzw. III klasy sportowej w konkurencji karabinu dowolnego. Klasę zdobyła dopiero w Bydgoszczy. Aleksandra Wawron także pochwalić się może nowym rekordem życiowym w konkurencji karabinu dowolnego (trzy postawy - 1105 pkt). Równie dobrze wypadła w Bydgoszczy, gdzie w karabinie pneumatycznym uzyskała 606 punktów.

Kwalifikacje na mistrzostwa uzyskali również: Michał Nowosad, Maciej Nowosad i Bartosz Kaniewski. Bardzo dobrą formą zaskoczył Damian Siedlecki, strzelający od początku tego roku jako junior. Z wynikiem 598,7 pkt podczas turnieju w Bydgoszczy uplasował się na 9. pozycji. Do finału zabrakło mu jedynie 1,1 punktu.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe