Samobójczy skok do rzeki | Super Tydzień

  • 03.06.2019, 09:30 (aktualizacja 03.06.2019, 10:30)
  • GD
Samobójczy skok do rzeki | Super Tydzień
Zamojska prokuratura nie znalazła dowodów na to, że ktoś przyczynił się do śmierci 78-letniej mieszkanki Piask Szlacheckich. Dlaczego nie chciała żyć?

Z sekcji zwłok wynika, że na ciele denatki nie znaleziono śladów świadczących o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Przyczyną zgonu było nagłe uduszenie poprzez utonięcie. We krwi kobieta miała powyżej 1 promila alkoholu.

- Śledztwo zostało umorzone z braku dowodów w sprawie doprowadzenia poszkodowanej do targnięcia się na własne życie - informuje Ewa Jałowiecka-Śliwa, szefowa Prokuratury Rejonowej w Zamościu.

Dramat rozegrał się 28 marca. Około godz. 14 jeden z synów kobiety powiadomił służby o jej zaginięciu. Do akcji poszukiwawczej zaangażowano 69 policjantów i 17 strażaków. Sprowadzono także psa tropiącego. Dwie godziny później ciało kobiety znaleziono na terenie sąsiedniej gminy. Zwłoki wyłowiono z Wieprza w okolicach Tarnogóry.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
To nie jest kraj dla starych ludzi.
To nie jest kraj dla starych ludzi. 03.06.2019, 21:36
Pewnie ze szczęścia i dobrobytu...

Pozostałe