Futbolowe puchary dla Małochwieja i Jedynki | Super Tydzień

  • 28.05.2019, 12:11
  • GD
Futbolowe puchary dla Małochwieja i Jedynki | Super Tydzień
8 i 9 maja na orliku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie rozegrano w ramach Igrzysk Dzieci zawody powiatowe w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Wśród dziewcząt do zawodów zgłosiło się 7 drużyn, które podzielono na dwie grupy. Zwycięsko z tej fazy wyszły: SP Małochwiej Duży i SP Siennica Nadolna, które walczyły w finale o tytuł mistrza powiatu na rok szkolny 2018/2019.

W meczu o pierwsze miejsce lepsze okazały się podopieczne Elżbiety Marczewskiej-Buk ze Szkoły Podstawowej w Małochwieju Dużym (Łucja Cichosz, Oliwia Burdan, Aleksandra Kazimierczuk, Natalia Weremko, Sylwia Mazurek, Agata Zając, Wiktoria Dudzińska i Weronika Wilk), pokonując rywalki 3:0. Na podium znalazły się piłkarki z PSP nr 4 w Krasnymstawie i PSP w Łopienniku Nadrzecznym. Piąte miejsce powędrowało SP w Gorzkowie i SP w Izbicy, a siódme przypadło SP w Tarnogórze Kolonii.

Kolejnego dnia do rywalizacji o piłkarskie mistrzostwo powiatu przystąpili chłopcy. W zawodach udział wzięło 8 drużyn. Do finału awansowały dwa miejscowe zespoły: PSP nr 4 i PSP nr 1.

W meczu o zwycięstwo w turnieju gospodarze zawodów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie w składzie: Paweł Bąk, Maciej Ciepłowski, Bartosz Czochrowski, Miłosz Domański, Szymon Dubaj, Jakub Kukulski, Marcel Moniakowski, Ignacy Pieróg, Kacper Repeć i Kacper Wojciechowski (trener Marek Kwiecień) pokonali przeciwników 2:0. Trzecim miejscem podzieliły się SP Gorzków i SP Małochwiej Duży. Piąte miejsce powędrowało do SP w Siennicy Nadolnej i SP w Izbicy. Na siódmym miejscu uplasowali się zawodnicy z PSP w Łopienniku Nadrzecznym i z PSP nr 5 w Krasnymstawie.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe