Rodziny przed mikrofony | Super Tydzień

  • 25.05.2019, 09:58
  • MP
Rodziny przed mikrofony | Super Tydzień
Już po raz piąty w skansenie w Siedliszczu odbędzie się Przegląd Muzykujących Rodzin. Zgłoszenia są przyjmowane do 5 czerwca.

W przeglądzie mogą wziąć udział rodziny z powiatu chełmskiego. Drużyna musi składać się z co najmniej dwóch spokrewnionych ze sobą osób, w tym przynajmniej jednego instrumentalisty. Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie dwóch utworów, których łączny czas nie przekroczy 10 minut. Mogą to być covery lub piosenki autorskie. 

W tej edycji uczestnicy zaplanowano także konkurs na najlepszego instrumentalistę. Warunkiem jest zagranie dwóch utworów instrumentalnych, również o łącznym czasie nieprzekraczającym 10 minut. Chęć udziału w tej kategorii należy zaznaczyć w karcie zgłoszeniowej.

V Przegląd Muzykujących Rodzin odbędzie się 15 czerwca o godz. 18 w skansenie w Siedliszczu. Karta zgłoszeniowa oraz szczegółowy regulamin znajdują się na stronie internetowej www.gok.siedliszcze.pl.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe