Wstaje dzień u Deniszczuków | Super Tydzień

  • 24.05.2019, 10:39
  • DBEZ
Wstaje dzień u Deniszczuków | Super Tydzień
Na prośbę dziennikarzy TVP w gminie Wierzbica odbyły się warsztaty kulinarne i wicia wianków. Zorganizowano je w domu starosty Piotra Deniszczuka i jego żony Bożeny Deniszczuk, wójta Wierzbicy.

W środę w programie "Wstaje dzień" każdy mógł zobaczyć materiał promujący koła gospodyń wiejskich. Jak to się stało, że telewizja ogólnopolska trafiła do domu w Wólce Tarnowskiej?

- Po spocie nakręconym dla Kancelarii Premiera Rady Ministrów, w którym nasze KGW wzięły udział, zadzwoniono do nas z Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Dostaliśmy propozycję wystąpienia w materiale promującym koła gospodyń. Ponieważ poprzedni materiał był w świetlicy, to teraz chcieli plener lub w razie niepogody - gospodarstwo. Zrobiliśmy więc u siebie w domu warsztaty kulinarne i wicia wianków - mówi Bożena Deniszczuk.

W warsztatach wzięło udział KGW Pniówno. Reportaż był emitowany w TVP INFO w programie "Wstaje dzień" 15 maja o godz. 6.30 i był jeszcze powtórzony 21 maja (wtorek) godz. 18 w TVP3 Lublin w programie "Lubelska agro wiosna". Możecie go obejrzeć TUTAJ

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe