Parkują jak chcą | Super Tydzień

  • 23.05.2019, 10:32
  • MP
Parkują jak chcą | Super Tydzień
Jeden z naszych Czytelników poinformował nas o niesfornych kierowcach parkujących "po swojemu" przy ul. Narutowicza. Poprosił o apel do kierowców, póki jeszcze nie doszło w tym miejscu do poważnego zdarzenia.

Samowolka parkingowa przy ul. Narutowicza trwa już od wielu lat.

- W końcu w tym miejscu dojdzie do nieszczęścia - obawia się pan Wojciech. - Nie dość, że kierowcy parkują na zakazie, to jeszcze wychodzą wprost pod nadjeżdżający samochód. Widoczność jest bardzo mała albo nie widać nic - ani z naprzeciwka, ani zza samochodów.

W okolicy miejsca widocznego na zdjęciu znajduje się wiele sklepów. I to głównie z ich powodu kierowcy szukają miejsca na pozostawienie samochodu. Problem tkwi w tym, że parkują je w niedozwolonych miejscach wzdłuż ulicy, mimo że stoją tam znaki zakazu. Nikt nie zważa na to, że tuż obok skrzyżowania z ul. Lubelską znajdują się dwa parkingi mogące w pomieścić kilkadziesiąt samochodów.

Straż miejska przyznaje, że do łamania przepisów w tym miejscu dochodzi często. Mundurowi nie są jednak w stanie ukarać wszystkich kierowców, ponieważ zajmują się interwencjami w całym mieście, nie tylko przy ul. Narutowicza. Przekazali nam, że postarają się częściej przyglądać się tej sytuacji.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jaa
jaa 23.05.2019, 15:18
wczoraj ul. Lubelska przed BOŚ koperta dla niepełnosprawnych, podjeżdża srebrne BMW parkuje na kopercie i idzie do fryzjerki!!!! ręce i gacie opadają
chsm
chsm 23.05.2019, 14:08
parkuje taki gdzie chce, czy to nie ta str ulicy czy osiedlowy trawnik, szkoda że straż miejska nie patroluje wieczorami osiedla XXX lecia.

Pozostałe