Nagrodzone za pomoc zwierzakom | Super Tydzień

  • 13.05.2019, 09:03
  • MP
Nagrodzone za pomoc zwierzakom | Super Tydzień
Uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie znalazły się w finale ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii". Celem zmagań jest realizacja przez młodzież własnych projektów społecznych.

Magda Krzysiak, Klaudia Dobrzyńska, Diana Kolos, Aleksandra Szornal, Justyna Roman i Katarzyna Sobipan - to właśnie te uczennice IV LO trafiły do finału olimpiady.

- Wystartowałyśmy w kategorii zbiórka charytatywna i zebrałyśmy ponad 2000 zł dla podopiecznych chełmskiego schroniska dla zwierząt - mówią dziewczyny. - Kupiłyśmy karmę, obroże, smycze, miski, preparaty odstraszające kleszcze i inne przedmioty niezbędne zwierzakom.

Oprócz praktycznych umiejętności, uczennice IV LO w Chełmie zdobyły międzynarodowe certyfikaty poświadczające umiejętności zdobyte podczas olimpiady. Będą one bardzo pomocne w poszukiwaniu pracy oraz dostaniu się na wymarzoną uczelnię.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe