Zemsta konkubiny | Super Tydzień

  • 13.05.2019, 08:36
  • GD
Zemsta konkubiny | Super Tydzień
37-latka groziła swojemu byłemu partnerowi, a później podpaliła altanę jego matki. - Ze mną się nie zadziera - powiedziała policjantom.

W nocy z 3 na 4 maja krasnostawscy policjanci otrzymali informację o pożarze altanki w Małochwieju Dużym. Zgłaszająca powiadomiła, że płomienie zauważyła przez okno.

- Funkcjonariusze ustalili, że częściowo spaliło się wyposażenie altanki i uszkodzona została jej konstrukcja. Właścicielka oświadczyła, że o podpalenie podejrzewa byłą partnerkę swojego syna, która około 20 minut wcześniej dzwoniła do niej, domagając się rozmowy w "cztery oczy". Ponadto w tym czasie smsy z groźbami podpalenia otrzymywał również syn zgłaszającej - informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Policjanci zatrzymali podejrzaną 37-letnią mieszkankę gminy Krasnystaw. W chwili zatrzymania miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta przyznała się do winy. Podobno chciała w ten sposób pokazać, że z nią się nie zadziera.

Kobieta spędziła noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty zniszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe