Remont znów się przedłuża | Super Tydzień

  • 11.05.2019, 11:14
  • MP
Remont znów się przedłuża | Super Tydzień
Po raz kolejny przesunięto termin oddania do użytku Domu Kultury w Pawłowie. Wykonawca prac napotkał kolejne przeszkody. Zakończenie prac przewiduje się teraz na połowę maja.

Kapitalny remont Domu Kultury w Pawłowie rozpoczął się w zeszłym roku. Początkowo zakładano, że zakończy się na przełomie listopada i grudnia. Wykonawca robót nie może jednak narzekać na cykliczne problemy z oddaniem budynku do użytku. Po kilku już zmianach terminu, ten ostatni, czyli koniec kwietnia, również został przesunięty. Tym razem podobno ogrom prac przerósł liczbę osób zajmujących się remontem. 

- Jeśli nie wynikną kolejne komplikacje, to wykonawca zapowiada, że w połowie maja remont Domu Kultury będzie już zakończony - przekazał nam Zdzisław Krupa, wójt gminy Rejowiec Fabryczny. - Wraz z mieszkańcami czekamy z niecierpliwością i mamy nadzieję, że tak właśnie będzie. Na pewno jest już bliżej niż dalej końca. Mamy już rozstrzygnięty przetarg na doposażenie budynku. Tymczasem w środku trwają prace wykończeniowe m.in. przy schodach. Wkrótce ma zostać również zamontowana winda dla osób niepełnosprawnych, dla których potrzeb budynek będzie w całości dostosowany.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe