Są miejsca w przedszkolach | Super Tydzień

  • 10.05.2019, 13:07
  • AN
Są miejsca w przedszkolach | Super Tydzień
Trwa rekrutacja do miejskich przedszkoli. Żadna z placówek nie ma jeszcze kompletu. W wyniku naboru już przyjęto 1319 dzieci.

Według informacji Departamentu Edukacji i Sportu przedszkola miejskie w Chełmie dysponowały w tej rekrutacji 1422 miejscami wolnymi.

- Na dzień 25 kwietnia pozostały jeszcze 103 wolne miejsca - poinformowała nas Wioletta Bielecka z zespołu prasowego UM Chełm.

Najwięcej, bo aż 21 wolnych miejsc jest w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Zachodniej 49. 20 wolnych miejsc ma jeszcze Przedszkole Miejskie nr 6 przy ul. Pocztowej 18a. Dziesięcioro dzieci może przyjąć do jeszcze Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi, które mieści się przy ul. Połanieckiej 5. Przedszkole Miejskie nr 8 przy ul. M. Reja 54 ma jeszcze 12 wolnych miejsc. O jedno mniej ma Przedszkole Miejskie nr 11, które mieści się przy al. marsz. Piłsudskiego 25a. W Przedszkolu Miejskim nr 5 przy ul. Kwiatowej 1 jest jeszcze 9 miejsc. Ośmiu nowych przedszkolaków mogą przyjąć w przedszkolach miejskich nr 14 (ul. gen. S. Grota-Roweckiego 4A) i nr 15 (ul. Wieniawskiego 3). Dwóch maluchów chętnie przygarnie do siebie Przedszkole Miejskie nr 12 przy ul. Powstańców Warszawy 6. Ostatnie wolne miejsca zostały jeszcze w Przedszkolu Miejskim nr 2 przy ul. Starościńskiej 4b i Przedszkolu Miejskim nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Rejowieckiej.

- Wskazywanie miejsc dzieciom nieprzyjętym w postępowaniu rekrutacyjnym będzie odbywało się w maju. Postępowanie uzupełniające potrwa od 17 do 19 czerwca - informuje Bielecka.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Matka bylego przedszkolaka 13 tki
Matka bylego przedszkolaka 13 tki 11.05.2019, 07:03
Nie dziwie sie. Przedszkole.nr 13 na polanieckiej to najgorsze miejsce. Gdybym nie walczyla o zycie dziecka to bym wtedy zglosila do kuratorium i prokuratury co tam robia i jak traktuja ludzi i dzieci. Corka nie chciala tam chodzic ale nie sadzilam ze takje rzeczy sie tam dzieja az w koncu z przedszkola wyjechala karetka. Rodzice nie badzcie glupi nie zostawiajcie tam dzieci.

Pozostałe