Festiwal z chełmskim wsparciem | Super Tydzień

  • 23.04.2019, 08:43 (aktualizacja 23.04.2019, 10:54)
  • MP
Festiwal z chełmskim wsparciem | Super Tydzień
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie wesprze organizację tegorocznego Świdnik Air Festiwal. Rektor uczelni podpisał w tej sprawie list intencyjny.

Podczas Świdnik Air Festiwal, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca, reprezentacja z PWSZ w Chełmie będzie odpowiedzialna m.in. za organizację ruchu samolotów na ziemi. Impreza odbędzie się na terenie lotniska należącego do EPLB Lublin i WSK PZL - Świdnik S.A.

- Takie wydarzenia są najlepszym sposobem na promowanie lotnictwa - mówi Arkadiusz Tofil, rektor PWSZ w Chełmie. - Nasza uczelnia kształci pilotów samolotowych i śmigłowcowych, a także mechaników lotniczych. Oprócz zabezpieczenia naziemnej floty statków powietrznych oraz wsparcia technicznego oferujemy swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Zrobimy wszystko, aby uczestnicy brali udział w niepowtarzalnym lotniczym przedstawieniu, które będzie bezpiecznie i sprawnie poprowadzone.

Pokazy lotnicze będą również okazją do poznania oferty Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Przy specjalnym stoisku uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej m.in. o wyspecjalizowanych laboratoriach oraz zasadach kształcenia.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe