Szalet do wynajęcia | Super Tydzień

  • 18.04.2019, 09:41
  • AN
Szalet do wynajęcia | Super Tydzień
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej chce wynająć budynek przy ulicy Sybiraków, w którym mieści się szalet publiczny.

Chodzi o lokal o powierzchni ok. 77 mkw, który miałby być wykorzystywany pod działalność usługową lub handlową. Jak wynika z ogłoszenia, wcale nie musi to być publiczna toaleta. Spółka dopuszcza aranżację do potrzeb wynajmującego, ale na jego koszt. Całość urządzeń i sprzętu podlegających demontażowi stanowi własność MPGK.

Nieruchomość została wyceniona na 2 tys. 600 zł netto. Do ceny wynajmu należy doliczyć media: prąd oraz wodę. Warunki umowy wynajmu mają być ustalone indywidualnie. MPGK dopuszcza też możliwość sprzedaży całości nieruchomości lub jej części. Kontakt 602-227-588 lub mailowo [email protected]

 

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chełmianka
Chełmianka 18.04.2019, 20:56
A dlaczego miasto nie chce tego utrzymać? Gdzie są toalety miejskie, tak jak w innych miastach czy w Europie? Gdzie może turysta skorzystać z toalety? To co, pozbyć się tylko jedynej na 70 tys. miasto?
KOD
KOD 18.04.2019, 11:00
Nie rozumiem jak wlascicielowi sie nie oplaca tego przybytku utrzymac ?

Pozostałe