Kobieta za kółkiem | Super Tydzień

  • 12.04.2019, 12:48 (aktualizacja 03.10.2019, 13:31)
  • juna
Kobieta za kółkiem | Super Tydzień
Pracowniczka administracji, mama oraz pasjonatka szybkich aut. Była prezes Klubu BMW Chełm i redaktor motoryzacyjna. Prowadziła bloga "Motoryzacja w szpilkach". Justyna Mazurek swoją pasją do czterech kółek zaprzecza wszystkim stereotypom dotyczącym kobiet kierowców.

Jej przygoda z samochodami zaczęła się już w szkole średniej. Bez żadnych kolizji mandatów objechała kawał Polski. Lubi różnorodność aut i miejsc. Pomimo obowiązków zawodowych i rodzinnych w miarę możliwości nadal każdą wolną chwilę spędza na wyjazdach rajdowych, teraz głównie jako kibic. Adrenalina, odgłosy ryczących silników wywołują u niej gęsią skórkę. Razem z Automobilklubem Chełmskim, a później z WORD w Chełmie organizowała turnieje bezpiecznej jazdy. Pasję do aut zaszczepiła raziła u swoich dzieci.

- W każdej kobiecie jest piękno, siła i pewność siebie. To one zawsze popychały mnie do działań i realizacji swoich celów. Przyjaźń i przykład innych mocnych kobiet sprawiały, że nabierałam wiatru w żagle i motywacji do walki o swoje pasje. Śmiało mogę powiedzieć, że otwartość na ludzi i ciągła chęć podejmowania nowych wyzwań, to moje najmocniejsze cechy. Dzięki nim możliwe jest to, co kocham w życiu najbardziej - walka o własne przekonania i marzenia - mówi o sobie Justyna.

Portret Justyny powstał w ramach projektu fotograficznego "Kobiety Chełma". Jego autorką jest Anna Wójtowicz-Wnuk, która fotografuje i opisuje na swoim blogu "Five o`clock – fotografia po godzinach" ciekawe kobiety z naszego miasta i jego okolic.

juna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
p
p 14.04.2019, 19:15
Hi :)
Zniesmaczony
Zniesmaczony 13.04.2019, 17:25
Ale paskuda i tapeciara na tym foto brrrr

Pozostałe