Niezła Sztuka daje jeszcze czas | Super Tydzień

  • 12.04.2019, 12:47
  • AN
Niezła Sztuka daje jeszcze czas | Super Tydzień
Do 21 kwietnia ekipa Niezłej Sztuki oczekuje na zgłoszenia wszystkich tych, którzy chcieliby przyłączyć się do projektu. - Na stronie festiwalu jest specjalny formularz – nie czekaj, napisz, co robisz lub co chcesz zrobić z Nami – Niezła Sztuka to miejsce dla każdego! - przekonuje team.

Już po raz trzeci 21-23 czerwca w ramach niezależnego Festiwalu Niezła Sztuka, Chełm opanują zjednoczone siły artystów, którzy będą grać, śpiewać, recytować, malować, fotografować – słowem pokażą, jak Oni rozumieją sztukę! Dwa ostanie festiwale to 7 koncertów i 43 wernisaże, pokazy, performance i recytacje.

- Najważniejsze to pokazać głowę pełną świetnych pomysłów i chęć dzielenia się radością tworzenia sztuki z innymi - zachęcają organizatorzy wydarzenia. 

Celem inicjatywy jest popularyzacja działań artystycznych wśród społeczności miasta Chełm i umożliwienie prezentacji swoich pasji. W akcji wziąć udział może każda osoba lub grupa osób (zespół muzyczny, grupa taneczna, etc.) bez ograniczeń wiekowych. Ważne, by prezentowany materiał był wolny od wad prawnych oraz nie naruszał praw osób trzecich.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji można wysyłać na adres mailowy [email protected]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe