Chełmianki w konkursie piękności | Super Tydzień

  • 12.04.2019, 08:14
  • AN
Chełmianki w konkursie piękności | Super Tydzień
3 kwietnia rozpoczął się plebiscyt "Queen Internetu 2019". O tytuły najpiękniejszych rywalizują dwie chełmianki: Ewelina Kulasza i Aleksandra Powaga. Głosowanie potrwa do 25 kwietnia, do godz. 18.

Ewelina Kulasza ma 24 lata, od pięciu lat studiuje w Warszawie dziennikarstwo i komunikację medialno-marketingową, jednak bardzo często wraca do swojego rodzinnego domu- w Chełmie.

- Nie lubię mówić o swoich zainteresowaniach, ponieważ robię dużo rzeczy. Kiedy tylko jest ładna pogoda, jeżdżę na rowerze. Zimą wybieram się na narty. Interesuję się także modą i na własne potrzeby projektuję ubrania. W 2014 roku na początku studiów kilka razy wystąpiłam w "Pytaniu na śniadanie" jako modelka. Wygrałam kilka konkursów w czasopismach i w ramach nagrody miałam sesje zdjęciowe w magazynach takich jak: InStyle, Cosmopolitan, Joy, Hot moda - wylicza Kulesza. - W ubiegłym roku przez kilka miesięcy uczestniczyłam w programie edukacyjno-charytatywnym "Debiutantki", niestety musiałam zrezygnować.

Zdecydowała się przystąpić do konkursu Queen Województwa Lubelskiego, ponieważ uważa, że może to być fajne doświadczenie, a także szansa na rozwój. Ewelina Kulesza ma w konkursie numer 1.

Aleksandra Powaga ma 18 lat, interesuje się modelingiem. Na co dzień uczy się w IV LO w Chełmie. Jest w klasie maturalnej.

- W ubiegłym roku wzięłam udział w trzech konkursach. Pierwszym z nich był Queen Województwa Lubelskiego 2018, następnym konkursem był Foto Models Poland 2018, który odbył się w Turcji, gdzie otrzymałam tytuł Foto Models Poland Attraction Paris 2018 i ostatnim konkursem był Queen of Poland 2018, który odbył się na Wyspach Zielonego Przylądka - opowiada Aleksandra.

W tym roku chełmianka ponownie zdecydowała się wziąć udział w konkursie piękności, bo jak mówi, to super przygoda i wiele możliwości. Kandydatka ma numer 15.

Na nasze reprezentantki można głosować wysyłając SMSy o treści Ewelina - QWL.1 pod numer 7248 oraz Aleksandra - QWL.15 pod numer 7248

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe