Dyrektor II LO wybrany | Super Tydzień

  • 10.04.2019, 09:28
  • AN
Dyrektor II LO wybrany | Super Tydzień
Kandydatów było dwóch, ale na rozmowę kwalifikacyjną stawił się tylko jeden. Dyrektorem II LO w Chełmie został Zbigniew Niderla.

W konkursie nie wystartował żaden z pracowników ogólniaka. Zgłosił się za to wieloletni pracownik kuratorium - Zbigniew Niderla, a także podobno były dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej.

Niderla ostatnie lata pracował na stanowisku wojewódzkiego koordynatora ds. innowacji w edukacji w Kuratorium Oświaty w Lublinie. Zajmował się też m.in. koordynacją konkursu minister edukacji narodowej "Nauczyciel-innowator" na terenie województwa lubelskiego. Był jedynym kandydatem, który zgłosił się na rozmowę z komisją. W jej skład weszło 15 osób. Przewodniczącą komisji była dyrektorka departamentu oświaty Dorota Cieślik.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe