Urząd marszałkowski szuka kierownika | Super Tydzień

  • 09.04.2019, 09:17
  • AN
Urząd marszałkowski szuka kierownika | Super Tydzień
Do 11 kwietnia można składać dokumenty w konkursie na zastępcę kierownika filii Urzędu Marszałkowskiego w Chełmie. Wymagania nie są zbyt wygórowane.

Jak poinformował nas rzecznik prasowy marszałka województwa Remigiusz Małecki, na pełniącą obowiązki kierownika filii w marcu powołana została Elżbieta Prus - to pierwsza decyzja kadrowa. Było to podobno konieczne z powodu przedłużającej się absencji kierownika Marcina Łopackiego. Druga decyzja kadrowa to na razie wielka niewiadoma. Marszałek szuka zastępcy kierownika w filii w Chełmie. Konkurs na stanowisko został ogłoszony 1 kwietnia. Kandydat musi mieć wyższe wykształcenie i co najmniej 4-letni staż pracy lub prowadzenie przez co najmniej 4 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku oraz wszechstronną wiedzę na temat przepisów prawa z wielu dziedzin funkcjonowania samorządu województwa, kodeksu postępowania administracyjnego itp. Mile widziane też studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkim.

Szczegółowa oferta konkursowa dostępna jest na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe