Ciało kobiety znaleźli w rzece | Super Tydzień

  • 01.04.2019, 09:12
  • GD
Ciało kobiety znaleźli w rzece | Super Tydzień
Zwłoki zaginionej mieszkanki Piask Szlacheckich wyłowiono z Wieprza w okolicach Tarnogóry. Poszukiwało jej prawie 90 mundurowych. Zamojska prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku samobójstwa.

28 marca około godz. 14 jeden z synów kobiety powiadomił o jej zaginięciu. Do akcji poszukiwawczej zaangażowano 69 policjantów i 17 strażaków. Sprowadzono także psa tropiącego. Dwie godziny później ciało kobiety znaleziono na terenie sąsiedniej gminy.

Postępowanie prokuratorskie toczy się w kierunku art. 151 Kodeksu Karnego, który stanowi "kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".

Co było powodem dramatycznej decyzji mieszkanki Piask Szlacheckich? Z naszych ustaleń wynika, że już wcześniej próbowała odebrać sobie życie.

- Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Na razie trudno więcej powiedzieć na temat okoliczności tego zdarzenia - informuje Ewa Jałowiecka-Śliwa, szefowa Prokuratury Rejonowej w Zamościu.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe