Kto obejmie władze w II LO? | Super Tydzień

  • 01.04.2019, 09:05
  • AN
Kto obejmie władze w II LO? | Super Tydzień
Dwie osoby zgłosiły się do konkursu na dyrektora II LO w Chełmie. Rozstrzygnięcie nastąpi prawdopodobnie 5 kwietnia.

Wiceprezydent Andrzej Kosiniec, odpowiedzialny za oświatę, na razie urząd nie zdradza, czy wśród kandydatów są osoby pracujące w II LO, czy też kandydaci obecnie nie są związani z placówką.

Kandydat na dyrektora miał złożyć m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju liceum. Przed wybranym spore wyzwanie. Szkoła wymaga bowiem szczególnej uwagi. W ostatnim czasie kierownictwo zmieniało się kilka razy. Do tego dochodzi jeszcze zbliżająca się rekrutacja podwójnego rocznika, organizacja nowego roku szkolnego itp.

II LO, po wygranym konkursie, kierowała Marta Klasura, później jej obowiązki przejęła wicedyrektor Katarzyna Krzysteczko-Wróbel. Następnie miasto powierzyło stanowisko Marioli Szynal. Po niej szefował Krzysztof Olejniczak. Kto teraz przejmie kierownictwo? Podobno żadna z tych osób nie złożyła dokumentów w konkursie.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Syn papieża
Syn papieża 01.04.2019, 16:54
Stawiam dolary przeciw orzechom, że będzie to nauczyciel wychowania fizycznego.

Pozostałe