Śmierć w ogniu | Super Tydzień

  • 28.03.2019, 09:18
  • MP
Śmierć w ogniu | Super Tydzień
Policjanci z Krasnegostawu wyjaśniają przyczyny pożaru, do jakiego doszło w środę rano w miejscowości Olszanka (gmina Kraśniczyn). W wyniku pożaru pomieszczenia w drewnianym domu zginęła 91-letnia kobieta.

W środę przed godziną 8:00 dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony o pożarze parterowego drewnianego domu, znajdującego się w miejscowości Olszanka. Jak ustalili policjanci, pierwsze czynności gaśnicze podjęli członkowie rodziny mieszkającej w domu 91-letniej kobiety.

- Następnie pożar dogaszany był przez strażaków. Częściowemu spaleniu uległo pomieszczenie kuchni, w którym na łóżku znaleziono ciało mieszkającej samotnie właścicielki - wyjaśnia Piotr Wasilewski, rzecznik prasowy KMP w Krasnymstawie.


Na miejsce zostali skierowani policjanci z pionu kryminalnego, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności z udziałem biegłego. Dokładne przyczyny nieszczęśliwego pożaru będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa. Więcej informacji podamy Wam w najbliższym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego.


Będą utrudnienia przejazdu przez Chełm. Rusza modernizacja krajowej 12stki! [CZYTAJ]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe