Spalił się we własnym domu? | Super Tydzień

  • 25.03.2019, 09:15
  • GD
Spalił się we własnym domu? | Super Tydzień
Krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru w Siennicy Nadolnej. W spalonym budynku znalezione zostały zwęglone zwłoki.

Dramat rozegrał się w piątek, 22 marca. Przed godz. 5 krasnostawscy policjanci i strażacy odebrali mnóstwo zgłoszeń o pożarze drewnianego domu w Siennicy Nadolnej. Budynek znajdował się bowiem tuż przy ruchliwej trasie Krasnystaw-Chełm.

- Podczas akcji gaśniczej strażacy ujawnili zwęglone zwłoki, prawdopodobnie samotnie zamieszkującego w tym domu 66-latka. Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonywała czynności w obecności biegłego i pod nadzorem prokuratora - informuje podkom. Marek Kulibab z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Na chwilę obecną przyczyny pożaru nie są znane. Nieoficjalnie przypuszcza się, że było to zaprószenie ognia wewnątrz budynku. Ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok. Śledczy będą próbowali również potwierdzić tożsamość ofiary.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe