Rowerowe piątki dla urzędników | Super Tydzień

  • 21.03.2019, 09:54
  • AN
Rowerowe piątki dla urzędników | Super Tydzień
Urząd Miasta chce być eko. W ramach promocji przemieszczania się po mieście rowerem, władze miasta planują wprowadzić w ratuszu rowerowe piątki. To przejaw troski o środowisko, o własne zdrowie, ale i o finanse.

Pomysłodawcą akcji jest wiceprezydent Artur Juszczak, znany z zamiłowania do jazdy na rowerze, organizator wielu wydarzeń dla cyklistów, w tym także tzw. mas krytycznych. Rowerowe piątki w urzędzie to zupełnie nowa inicjatywa, która wcześniej w mieście nie była praktykowana. Z pewnością akcja ta przyniesie same korzyści! Po pierwsze urzędnicy będą zdrowsi, po drugie będzie mniej spalin, po trzecie korzystając z tras rowerowych w mieście, pracownicy ratusza lepiej poznają potrzeby cyklistów.

Oczywiście władze miasta nie mogą zmusić swoich podwładnych, aby do pracy dojeżdżali na dwóch kółkach, jednak z pewnością taka postawa będzie mile widziana.


Szansa na rozwój przemysłu w Chełmie. Czy nasze miasto wstąpi do Programu Fabryka? [CZYTAJ]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe