Kazimierczak dyrektorem | Super Tydzień

  • 20.03.2019, 09:16 (aktualizacja 20.03.2019, 18:49)
  • AN
Kazimierczak dyrektorem | Super Tydzień Przemysław Świechowski
Bartłomiej Kazimierczak został dyrektorem departamentu promocji i kultury chełmskiego urzędu. Był jednym z trzech kandydatów na to stanowisko.

Bartłomiej Kazimierczak jest osobą rozpoznawalną w mieście. Od lat pracował w Chełmskim Domu Kultury, gdzie zajmował się m.in. organizacją imprez. W ubiegłym roku, jako osoba zasłużona dla kultury otrzymał nominację do nagrody im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego w kategorii twórczość artystyczna.

Jest autorem piosenek do spektakli Teatru Ziemi Chełmskiej, ale też i piosenki o Chełmie, pomysłodawcą wielu wydarzeń kulturalnych, w tym m.in. potańcówki w stylu retro "Pardon, to tu?", znany jest chełmskiej publiczności również z formacji Bimber Boys.

Jest chełmianinem, absolwentem ZSE i III LO w Chełmie, ukończył studia na UMCS w Lublinie.


Próbowała przemycić papierosy w bułce. Jak mundurowi rozpoznali, że coś jest nie tak? [SPRAWDŹ]

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pik
pik 20.03.2019, 12:56
Jak chcecie promować jak nawet nie chce Wam się zainstalować kamery internetowej.Miasteczka i osady mają a Wy co na to?????

Pozostałe