Bezpłatna mammografia | Super Tydzień

  • 18.03.2019, 07:23
  • AN
Bezpłatna mammografia | Super Tydzień
Trzy miejscowości w powiecie włodawskim i jedną w powiecie chełmskim odwiedzi w tym tygodniu mammobus. Zainteresowane panie będą mogły bezpłatnie wykonać mammografię.

18 marca autokar, w którym przeprowadzane są specjalistyczne badania piersi, zaparkuje w Różance (gm. Włodawa). Mammografie będą wykonywane w godz. 9-16. Mammobus będzie stacjonował na placu przy świetlicy wiejskiej.

21 marca badania piersi będzie można zrobić w dwóch miejscowościach powiatu włodawskiego. W Starym Brusie mammobus będzie czekał na pacjentki na placu przy remizie OSP w godz. 9-16. W tych samych godzinach inny mammobus zaparkuje przy Urzędzie Gminy w Woli Uhruskiej.

Z kolei 22 marca autokar zatrzyma się w gm. Rejowiec Fabryczny. Badania prowadzone mają być przy przedszkolu w Pawłowie w godz. 9-16.

Lekarze - eksperci udzielają darmowy porad... przez telefon. Jak to działa? [CZYTAJ]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe