PWSZ wkracza do Krasnegostawu | Super Tydzień

  • 18.03.2019, 14:46
  • MP
PWSZ wkracza do Krasnegostawu | Super Tydzień
W minionym tygodniu władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej zawarły porozumienie o współpracy.

Umowa została podpisana przez dr. hab. inż. Arkadiusza Tofila, prof. PWSZ w Chełmie, oraz Stanisława Buka, dyrektora ZSCKR w Siennicy Różanej.

- Współpraca będzie obejmowała działania w zakresie dydaktyki i doskonalenia bazy dydaktycznej, realizację przedsięwzięć przez uczniów i studentów, uczestnictwo w sesjach naukowych, wykładach otwartych, sympozjach i seminariach oraz udział w kołach naukowych prowadzonych przez naszą uczelnię - zaznacza rektor PWSZ. - Nasze porozumienie ma promować wśród uczniów ważność i przydatność dalszej edukacji.

Dzięki zawartej umowie młodzież z Siennicy Różanej zyska nowe umiejętności, a także dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Teraz czytane: Weterynaria ostrzega rolników! Świnie zagrożone przez... koty? [CZYTAJ]

 

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe