Noc Grozy w Zorzy | Super Tydzień

  • 18.03.2019, 08:05
  • AN
Noc Grozy w Zorzy | Super Tydzień
Centrum Kultury Filmowej Zorza zaprasza miłośników horrorów na maraton filmowy pod hasłem "Noc Grozy". Seanse już w sobotę, 23 marca. Początek o godzinie 21.

Pierwszy z proponowanych filmów to produkcja amerykańsko-włoska, film zatytułowany "Suspiria". Opowiada historię amerykańskiej baletnicy, która rozpoczyna naukę na prestiżowej niemieckiej akademii tańca. Niebawem odkrywa mroczne sekrety szkoły.

Kolejny film to "Zakon Świętej Agaty". Mary – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeczenia się zepsucia, jakie niesie ze sobą "zewnętrzny świat". Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej....? 

Bilety na maraton w cenie 25 zł do nabycia w kasach CKF Zorza i ChDK.

Zbliża się koncert Nocnego Kochanka! [SPRAWDŹ]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe