Chodź na słówko! | Super Tydzień

  • 15.03.2019, 11:59 (aktualizacja 15.03.2019 12:08)
  • AN
Chodź na słówko! | Super Tydzień
Przed nami najnowszy spektakl Teatru Ziemi Chełmskiej, adresowany do najmłodszej publiczności. "Chodź na słówko" to tekst Maliny Prześlugi, którego bohaterami są niepoprawnie wypowiedziane przez dziecko słowa, Kula i Toperz.

Bohaterowie próbują za wszelką cenę stać się tym, kim są w rzeczywistości, czyli KuRą i NIEtoperzem. Szukają zatem pomocy u specjalistów. Czy Język Polski pomoże im w przestawieniu literek, a może Logopeda swoją poprawnością naprawi błąd? W krytycznym dla nich momencie pojawi się Brzydkie Słowo. Czy Kula i Toperz użyją go?

Przedstawienie polecane jest osobom w wieku od lat 5.

Przedstawienie wyreżyserowała Barbara Szarwiło. Piosenki do spektaklu napisał Bartek Kazimierczak. Projekty kostiumów i grafikę stworzyła Małgorzata Osieleniec. Scenografią zajął się Sławoj Czarnota. W "Chodź na słówko" zobaczymy Agnieszkę Szkodę, Sławoja Czarnotę, Barbarę Szarwiło, Zbigniewa Moskala i Michała Prusa.

Dbając o jakość odbioru spektaklu, widownia została zmniejszona do 250 miejsc. Spektakl premierowy odbędzie się 16 marca o godzinie 16. Kolejne 17 marca - o godz. 14  i 16. Bilety w cenie 20 zł.

Poważny spór pomiędzy chełmskimi handlarzami. O co poszło? [SPRAWDŹ]

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe