Wiosenne zmagania w squasha | Super Tydzień

  • 14.03.2019, 14:52
  • TS
Wiosenne zmagania w squasha | Super Tydzień
Przewodniczący Rady Osiedla Cementownia oraz Chełmski Park Wodny zapraszają wszystkich miłośników squasha na kolejne zmagania. W najbliższą sobotę (16 marca) w aquaparku rozegrany zostanie wiosenny turniej dla amatorów. Początek rywalizacji o godzinie 9.

- Turniej skierowany jest do mieszkańców Chełma. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na płeć, czy wiek (wpisowe na zawody 10 zł). Chcemy pokazać, jak można aktywnie spędzić czas z dala od tabletów i komputerów. Z każdymi zawodami zgłaszają się do nas nowe osoby, dlatego teraz również liczymy na dużą frekwencję. Głównym celem na pewno nie jest walka o medale czy puchary. Przede wszystkim chodzi nam o integrację środowiska i dobrą zabawę, a tej nigdy nie brakuje podczas naszych turniejów – zapewnia Dariusz Wojciechowski, przewodniczący Rady Osiedla Cementowania, główny organizator imprezy. - W dalszym ciągu można również przystąpić do odbywającej się w aquaparku otwartej Chełmskiej Ligi Squasha. Obecnie w zmaganiach tych uczestniczy już 50 osób, a nowych zawodników cały czas przybywa, co nas mocno cieszy – dodaje Wojciechowski.

Mamy nowe stowarzyszenie! Wolontariusze będą pomagać dzieciom. Kim są? [SPRAWDŹ]

Wiosenny turniej w squasha odbędzie się w sobotę, 16 marca. Jeśli do zawodów zgłoszą się nowe osoby, rywalizacja zostanie poprzedzona szkoleniem z podstawowych przepisów gry. Poprowadzi je Radosław Rybak, zawodnik z dużym doświadczeniem, aktualny lider Chełmskiej Ligi Squasha.

TS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe