Mamy nowe stowarzyszenie! | Super Tydzień

  • 13.03.2019, 12:06
  • AN
Mamy nowe stowarzyszenie! | Super Tydzień
0000773481 to numer KRS nowego stowarzyszenia, które właśnie rozpoczęło działalność w naszym mieście. Organizacja nosi nazwę Lejdis&Dżentelmen Dzieciom. Jej twórcy są już dobrze znani jako wolontariusze, którzy z poświęceniem angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne.
- Zebraliśmy grupę osób mega pozytywnie zakręconych, mega zaangażowanych w niesienie pomocy i ludzi z wielkimi serduchami. Gwarantuję, że poznacie ich wszystkich. To, że pomagamy i co robimy, to już od dawna wiecie... ale musieliśmy to zalegalizować, by móc rozwinąć skrzydła, by móc pomagać na jeszcze większą skalę, by mieć prawne możliwości niesienia pomocy tym, którzy tego naprawdę potrzebują -  mówią twórcy stowarzyszenia.
 
Prezesem został Daniel Dworczyński, wiceprezesem Monika Tarnowska. Siedziba stowarzyszenia mieści się przy ul. Reformackiej 28, gdzie znajduje się salon fryzjerski  Lejdis&Dżentelmen.

- Głowy mamy pełne pomysłów, aż trzeba je układać w kolejności. Wyciągamy rękę nie tylko do małoletnich dzieci, choć to często one najbardziej cierpią, ale i do osób starszych i samotnych. One też kiedyś były czyimiś dziećmi - zapowiadają.

Zbieramy nakrętki na leczenie chorego chłopca. Jak można pomóc? [SPRAWDŹ]

Monika i Daniel od dawna organizują różne akcje charytatywne, biorą też udział w wielu akcjach wspierających innych. Współpracują z fundacją Rak`n`roll, uczestniczą w WOŚP, współtworzą koncerty dla dzieci potrzebujących środków finansowych na leczenie i nie tylko.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe