Policjant Rekordzistą Basenu! | Super Tydzień

  • 13.03.2019, 09:30
  • MP
Policjant Rekordzistą Basenu! | Super Tydzień
Tytuł Rekordzista Basenu 2019 w Akcji Bicia Rekordu Pływalni organizowanej przez MOSiR we Włodawie zdobył włodawski policjant – podkom. Tomasz Pawlik. Przez 46 dni akcji przepłynął ponad 250 km spędzając na pływalni 96 godzin. W akcji brał udział również st. asp. Leszek Olszewski z KPP we Włodawie, który został Brązowym Superpływakiem. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości!

Podczas minionego weekendu odbyło się uroczyste zakończenie Akcji Bicia Rekordu Pływalni organizowanej przez włodawski MOSIR.

- Rekordzistą basenu został policjant Komendy Powiatowej Policji we Włodawie – podkom. Tomasz Pawlik, który w czasie trwania całej akcji, czyli od 14 stycznia do końca lutego na pływalni spędził 96 godzin i przepłynął łącznie 250 100 m co dało mu tytuł „Rekordzisty Basenu”. Podkom. Tomasz Pawlik jest płetwonurkiem, udziela się w OSP Włodawa, jest też stermotorzystą. Woda od zawsze była pasją naszego kolegi - mówi Bożena Szymańska, rzecznik włodawskich policjantów.

Brązowym Superpływakiem został st. asp. Leszek Olszewski z włodawskiej komendy, który od niedawna zaczął swoją wodną przygodę i przepłynął podczas akcji ponad 50 km.

Zbieramy nakrętki dla chorego Gabrysia. Sprawdź, jak możesz pomóc [TUTAJ]

 

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe