Chełmianka ambasadorem | Super Tydzień

  • 11.03.2019, 08:25 (aktualizacja 11.03.2019 12:15)
  • AN
Chełmianka ambasadorem | Super Tydzień
Przyznano honorowe tytuły "Ambasador Województwa Lubelskiego 2018" oraz wręczono certyfikaty Marka "Lubelskie". Tytuł otrzymała wokalistka z Chełma Anna Dąbrowska.

Laureatami zostali: firma Modern-Expo S.A., młodzieżowa drużyna robotyki Spice Gears 5883 i piosenkarka Anna Dąbrowska. W gali wzięli udział wojewoda lubelski Przemysław Czarnek i wicewojewoda Robert Gmitruczuk.

  W gali, w imieniu marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego, wzięła udział wicemarszałek Beata Mazurek. Marek Kuchciński skierował do uczestników wydarzenia list. – Słowo Ambasador jest niezwykle trafnym określeniem – zauważył w swoim liście marszałek Sejmu. Ludzie pracujący dla dobra całego regionu odgrywają bowiem swoje role na najwyższym poziomie, dowodząc, że tkwi w nich wyjątkowa determinacja w osiąganiu postawionych sobie celów. Poprzez wytrwałość i konsekwencję udowadniają, że wszystko jest możliwe.

Mordercze zmagania w Kumowej Dolinie [CZYTAJ]

Tytuły "Ambasadora" przyznawane są wybitnym osobom, instytucjom i firmom, które wniosły istotny wkład w promowanie Lubelszczyzny w kraju i poza jego granicami.

Uroczystość wręczenia tytułów odbyła się w lubelskim Centrum Spotkania Kultur.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe