Ławeczki pilnie potrzebne | Super Tydzień

  • 9.03.2019, 16:23
  • AN
Ławeczki pilnie potrzebne | Super Tydzień
Na jednym z ostatnich posiedzeń rady seniorów jej członkowie apelowali o stawianie ławek przy głównych traktach, na skwerach i w pobliżu dużych sklepów. Starsi mieszkańcy Chełma chętnie odpoczną na nich podczas spacerów czy zakupów. Niestety, jak twierdzą, wciąż nie mogą się doczekać realizacji tej obietnicy.

Na październikowym posiedzeniu Chełmskiej Rady Seniorów ogłoszono, że jej wcześniejszy wniosek o zwiększenie liczby ławek w mieście został pozytywnie rozpatrzony. Ówczesny dyrektor wydziału infrastruktury komunalnej Józef Kendzierawski poinformował, że ławki, o które prosili seniorzy, są już wykonane i praktycznie gotowe do ustawienia. Pozostaje tylko wytypowanie miejsc. Członkowie Rady Seniorów zgłosili na spotkaniu  pierwsze propozycje lokalizacji.

Minęło już trochę czasu, a ławek jak nie było, tak nie ma.

- Prosiliśmy jako seniorzy o te ławki, bo są nam bardzo potrzebne. Szczególnie przydałyby się na osiedlu Dyrekcji, gdzie mieszka dużo osób starszych - argumentuje Irena Dobrzańska, przewodnicząca jednego z klubów seniorów. - Ławeczki brakuje zwłaszcza przy al. Piłsudskiego między targiem a dworcem.

Był przystanek i... tak jakby go nie ma. O co chodzi? [SPRAWDŹ]

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkanka od zawsze
mieszkanka od zawsze 10.03.2019, 17:14
gdzie sa lawki ktore staly przy deptaku i dobrze sluzyly kupujacym jak i sprzedajacym nie ma i chyba nie dowiemy sie gdzie sa ponoc zabrano do naprawy i malowania. jakos juz dlugo sie maluja i konca nie widac a bardzo sie by przydaly

Pozostałe