Bimber Boys dla pań | Super Tydzień

  • 07.03.2019, 14:02
  • AN
Bimber Boys dla pań | Super Tydzień Przemysław Świechowski
Z okazji Dnia Kobiet wójt Joanna Jabłońska zaprasza wszystkie panie z gminy na wyjątkowe koncerty.

Dla kobiet w piątek, 8 marca, dwukrotnie zagra zespół "Bimber Boys". Oprócz występów muzycznych przewidziano dla gości także słodki poczęstunek.

Pierwszy koncert dla pań z sołectw: Wygnańce, Poniatówka, Sarniak, Teresin, Alojzów, Wierzbica, Janówka, Majdan Leśniowski, Leśniowice, Leśniowice Kolonia, Plisków, Horodysko, Nowy Folwark, Rakołupy odbędzie się o godz. 13 w Szkole Podstawowej w Rakołupach.

Natomiast koncert dla pań ze wsi: Dębina, Kasiłan, Kumów Majoracki, Kumów Plebański i Sielec rozpocznie się o godz. 17 w publicznym gimnazjum w Sielcu.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny, jednak do poniedziałku, 4 marca, należy telefonicznie potwierdzić swój udział. Można to zrobić pod następującymi numerami telefonów: 82 567 54 25 lub 82 567 63 33. Gmina zapewnia paniom transport.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe