Stand-up Polska prezentuje | Super Tydzień

  • 06.03.2019, 07:31
  • AN
Stand-up Polska prezentuje | Super Tydzień www.rozmowydokawy.pl
14 marca w Chełmskim Domu Kultury wystąpi podczas wspólnego stand-up`u piątka znakomitych satyryków i aktorów. Jest to wydarzenie przeniesione z 16 stycznia.

Wśród uczestników występu Antoni Syrek-Dąbrowski - komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "iO" w Chicago.

Kolejny gość tego wieczoru to Sebastian Rejent, poszukiwacz żartu idealnego. Nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym.

"Beatlesi z Czech" już wkrótce w Chełmie. Kiedy? [CZYTAJ]

Piotrek Szumowski występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza na swoich występach.

Do Chełma zawita także Karol Kopiec, improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni.

Maciek Adamczyk stand-upem zajmuje się od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego.

Nocny Kochanek powraca do naszego miasta. Szczegóły TUTAJ

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe